Tokhi

tokhi

Informace

Karel Gott, Jana Koubková, Vlasta Redl, Ilona Csáková, Laura a její tygři, Peňa Flamenca, Pavel Fajt, …

Proč používám právě paličky Balbex ?
Paličky Balbex používám od roku 2005
Dlouho jsem hledal kvalitní a univerzálnější paličky, se kterými bych byl hned po několika stránkách úplně spokojen. Nedařilo se mi najít tu barvu a zvuk, na kterém mi jako perkusionistovi velmi záleží. Potřebuji mít na výběr a nespokojím se s jedním párem paliček. Proto v mém bagu najdete mnoho nejrůznějších typů paliček a špejlí Balbex, a poslední dobou i model, který mám z logických důvodů nejraději a tím je Percussion I.

Percussion I.
Navrhnul jsem svůj prototyp tak, aby mi nejen absolutně seděl rozměrově a váhou, ale umožnil mi i bohatší možnosti využití svých nástrojů a přinesl mi hlubší zážitek ze hry. Percussion I. se mi velmi snadno ovládá a jsem schopný jednou paličkou docílit zvuků, na které bych v jiném případě musel paličku měnit. Dřevo je kvalitní, paličky vyvážené a rovné.

Projekty:
Hudbě se věnuje aktivně od dětství, má za sebou řadu úspěchů na české a mezinárodní scéně.
Jako perkusista spolupracoval s mnoha umělci z celého světa, namátkou: Karel Gott, Jana Koubková, Vlasta Redl, Ilona Csáková, Laura a její tygři, Peňa Flamenca, Pavel Fajt, Emil Viklický, 1OO°C, Shahab Tolouie, Feng Yun Song, Vesna Caceres a další…
S hudbou procestoval velkou část Evropy a USA, koncertoval ve vyprodaných halách a stadionech.
Je uznávaným studiovým hráčem a přes svůj nízký věk muzikantem na české scéně, ale i za hranicemi naší země.

Zajímavé odkazy:
http://www.tokhi.cz/

Používané paličky

Fotogalerie