Stergios Kourou /Gre

kourou

Informace

Proč používám paličky Balbex?

Poprvé jsem paličky Balbex vyzkoušel, když jsem jeden pár G5B našel na bubnech v hudební škole, na které jsem před pár lety učil. Po pouhých pěti minutách hraní jsem byl přesvědčen, že tyto paličky jsou něco pro mě. Nyní používám vlastní signature model paliček Balbex 5B a perfektně mi padnou do ruky. Dobrá kvalita, která vydrží silnou hru mého hudebního stylu, a skvělý balanc. Balbex je pro mě ta nejlepší volba!

Mockrát vám za všechno děkuju!

Stergios

Profil

Mnoho lidí o Stergiu Kourou tvrdí, že je to jeden z nejtalentovanějších metalových bubeníků v Řecku. Je důležité zmínit, že je vystudovaným muzikantem a autorem mnoha skladeb, které vyšly progressive metalovým kapelám Waldrum a Horizon’s End. Dosud nahrál Stergios s několika kapelami, jako člen nebo jako studiový hudebník, 9 alb různých stylů, jako je metal, rock, pop a instrumental.

Kromě toho spolupracoval Stergios s několika slavnými umělci, jako je kytarista Gus G (Ozzy Ozbourne, Firewind), Michaelem Boremannem (Jaded Heart, Bonfire, Redrum) a vystupoval živě na všech populárních balkánských událostech buď jako headliner nebo jako předskokan kapel jako jsou RONNIE JAMES DIO, PAIN OF SALVATION, CRIMSON GLORY, THERION, U.D.O., PRIMAL FEAR, SABBAT, HEIR APPARENT atd.

Stergios se také objevuje v instruktážním DVD „Complete Drum Recording“ od „Sonic Ark Studios“, které učí základní bicí nahrávací techniky pro všechny hudební styly. Stergios pokrývá nahrávání bicí pro metal.

Stergios je také učitelem hry na bicí. 

Fotogalerie

Video