Roman Lomtadze

5_16_1299263279

Informace

Proč právě paličky Balbex ?
Paličky Balbex používam téměř od začátku, od roku 1998 co jsem se rozhodl hrát na bicí nástroje. Tušim, že to bylo přibližně v době, kdy se firma teprve rodila a začínala realizovat. Hned na první dotek me zaujal dokonalý neklouzavý povrch paliček, pevné dřevo a vyváženost. Při hraní na bicí je pro me palička duležitějši než samotný nástroj. Je to neco jako pro klaviristu prsty. Při hraní je to pokračovani naší ruky, tedy něco velice osobniho.

Práve proto pro me je velice důležitá komunikace s firmou která paličky vyrabí. Práve u firmy Balbex jsem se setkal s naprostou profesionalitou, jak ve vyrobcích tak i v jednaní se mnou, jako zakáznikem. Pro me je Balbex česká znacka světové urovně a proto paličky Balbex použivam dodnes.

Firma Balbex mi umožnila mít svůj signature model který používám téměř 12 let. Tento typ paličky byl v nabídce firmy jako Premium hickory 3A, bez žádných úprav mi tento typ naprosto vyhovuje.

Projekty:
Scars on Broadway, Send The Sages, Čechomor, Arakain, Kamil Střihavka, Gaia Mesiah, Eleison, Laura a Jeji Tygři, King Size, Ivan Myslikovjan & Blue birds.

Zajímavé odkazy:
www.romanlomtadze.com
www.myspace.com/romanlomtadze

Používané paličky

3A – Roman Lomtadze

209 

Fotogalerie

Video