Hans C. Rivero /Esp

hanz-rivero

Informace

Narodil se v rodině hudebníků a svou cestu začal v 6 letech na konzervatoři Teresa Berganza v Madridu, kde se specializoval na bicí nástroje a promoval s vyznamenáním.
Později získal titul v oboru bicí nástroje na Real Conservatorio Superior de Música de Madrid (2012) a pokračoval ve studiu hry na bicí pod vedením uznávaného pedagoga Eduarda Solase.

Kromě svých učitelských povinností v bubnování, nejprve na Valdemoro Municipal School (2010-2017) a poté na Tres Cantos School (2017-dosud), se aktivně zapojuje do různých hudebních projektů a oborů. To zahrnuje práci jako session hudebník (v současnosti v Metropol Studios, The Metal Factory Studios), perkusionista pro národní orchestr, který se věnuje nahrávání filmových partitur, s pozoruhodnými díly, jako je koncert na poctu Johnu Williamsovi v Teatro Real v Madridu a nahrávání soundtracků pro „Klaus“ (Netflix), „Sordo“, „As Bestas“, „Cuando ya no esté“ a „Otros Mundos“ Movistar+), mimo jiné. Je také členem různých kapel (Besmaya, Oscuro Culto), se kterými objížděl prestižní místa a festivaly po celém Španělsku (Resurrection Fest, Download Festival, San San Festival, Jardín de las Delicias, Sala La Riviera, Sala El Sol, Sala Caracol, Ochoymedio, Sala Zentral a mnoho dalších), stejně jako vystupování s různými orchestry (Magistralia, Santa Cecilia) na místech, jako je Auditorio Nacional v Madridu, Palau de la Música v Barceloně, Auditorio Kursaal v Donosti a Teatro de la Maestranza v Seville, mimo jiné.

Od roku 2018 je podporovatelem prestižní bubnové značky Mapex a hrdě vystavuje její jméno na každé své nahrávce a mnoha koncertech. Nedávno s Oscuro Culto absolvoval evropské turné po městech jako Paříž, Amsterdam, Kolín nad Rýnem, Mohuč, Curych, Trento, Bologna, Milán a Toulouse. V současné době jsou v procesu skládání svého nového LP, jehož nahrávání je naplánováno na konec roku 2024, a plánují nové evropské turné v roce 2025. S Besmaya vyráží na festivalové turné (18 termínů) od května do září. místa jako FiB (Benicàssim), Sonorama (Aranda de Duero a Ibiza), Cruilla (Barcelona), Jardín de los Sueños (Madrid) a Coca-Cola Music Experience (Madrid) mimo jiné.
Kromě toho bude v říjnu tohoto roku zahájeno klubové turné (více než 20 rezervovaných termínů), které potrvá do března 2025, včetně dvounočního pobytu v Sala La Riviera v Madridu (kapacita: 2500). Každé datum řídí rezervační agentura The Music Republic a sponzoruje Mahou. Paličky Balbex G2B používám posledních pár let a nemohl jsem s nimi být šťastnější. Jejich výjimečná kvalita, odolnost a perfektní vyvážení výrazně zlepšily můj výkon na pódiu i ve studiu. Bylo by nám ctí připojit se k vašemu váženému seznamu a nadále zastupovat značku, která trvale dodává špičkové produkty šité na míru potřebám profesionálních bubeníků.

Odkazy:
Instagram @hans_tupatupa

Fotogalerie