George Montes /Gre

5_51_1380106241

Informace

Proč používám paličky Balbex?

Vybírání té správné paličky je pro mnoho bubeníků velmi náročné. Vyzkoušel jsem mnoho paliček, ale vždy tam bylo něco, co mě neuspokojilo na 100 %. Když jsem se konečně dostal k Balbex 5B Ringo I, po prvé jsem si uvědomil, že něco bylo v pořádku. Dobře se držela, byla perfektní na dotyk a měla dobrou rovnováhu. V tu chvíli jsem kontaktoval Balbex a řekl jim, že potřebuju, aby 5B Ringo I byla trochu delší a konečně jsem měl perfektní paličku pro svoje hraní! Psycho paličku! Díky, Balbex!

Profil:

George Montes je bubeníkem slavné řecké metalové kapely Psycho Choke. První zkušenost s hudebními nástroji měl s klávesami, ale pak si uvědomil, že jeho vášeň pro bicí je větší a rozhodl se u nich zůstat. Začal hrát v 15 letech a soukromé lekce měl u proslulých místních učitelů. Ročně má mnoho koncertů a za svou kariéru stihl nahrát mnoho alb s několika kapelami v Řecku.

https://www.facebook.com/george.montes.gr

Projekty:

Psycho Choke (Metal, Hardcore, Metalcore)

Na bicí pro Psycho Choke hraje již 12 let a nahrál s nimi 4 alba. Řecký a mezinárodní hudební tisk ohodnotil všechna jejich alba velmi pozitivně. Jejich poslední album „Unravelling Chaos“, které vyšlo v červnu 2010 u společnosti 7Hard records, se může pochlubit hostujícími umělci jako je Gus G (Ozzy, Firewind) a Mario Iliopoulos (NightRage). Kapela má také dlouhou historii živých vystoupení a v současné době plánují tour v Evropě. Také pracují na novém albu, které snad vyjde v roce 2013.

http://www.psychochoke.com/
https://www.facebook.com/psychochoke

Methods (Djent, Experiment metal)

Nová kapela ve stylu djent metal se členy z Řecka a Velké Británie, kteří v současné době pracují na novém albu.

https://www.facebook.com/methodsofficial

Luna Obscura (Gothic, Atmospheric Metal)

Kombinace ženského melodického a mužského drsného vokálu, se skvělým hudebním zázemím. Album „Feltia“ vyšlo u společnosti Casket Music/Copro Records a obdrželo po světě skvělé recenze.

http://www.lunaobscura.net/
https://www.facebook.com/lunaobscuraofficial

Apple of Discord (New Rock/Alternative)

V současné době pracují na novém albu.

https://www.facebook.com/theappleofdiscordband

Blank Inverse (Alternative Hard Rock)

Kapela s funky rock stylem, která se může pochlubit skvělými muzikanty. Pravidelně se objevují na jevištích v Thessaloniki a zbytku Řecka hrající své skladby a s pár předělávkami.

https://www.facebook.com/BlankInverse

Fotogalerie

Video