FIRMA BALBEX
Firma

Balbex - evropský pojem.

Od počátku založení firmy Balbex v roce 1997 nám jde především o kvalitu. Kvalita a to ve všech režimech výroby od výběru dřeva, zpracování, sušení, soustružení paliček, široký sortiment a v neposlední řadě seriózní jednání se zákazníky.
Paličky Balbex jsou bubeníky zejména v Evropě stále více oblíbené a dodáváme je do více než 500 prodejních míst. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobnímu postupu zejména CNC výrobní lince se firma zařadila mezi nejprogresivnější výrobce bubenických paliček Evropy a právem se zařadila mezi největší výrobce paliček na světě. Nyní vám popíšeme, proč jsou výrobky Balbex bubeníky tak vyhledávané.

Jedinečné materiály
Paličky s vlastním potiskem
Originální Double finish úprava
Paličky dle vašich parametrů
Precizní zpracování
Neustálé inovace a vývoj
Skvělá skladová dostupnost Vstřícný přístup k zákazníkůmJedinečné materiály

K výrobě našich paliček používáme pouze nejkvalitnější materiály, které dělíme na dva základní druhy. Na americký hikor, který dovážíme z USA a habr, který těžíme ve vybraných lokalitách v Evropě. Oba tyto materiály nám dodávají zkušení dodavatelé, kteří po dlouhodobé spolupráci již přesně vědí, co naše výrobky potřebují pro svoji vysokou kvalitu a především dlouhou životnost.

Americký hikor - ve světě nejvíce používaný materiál k výrobě bubenických paliček. Je velice oblíbený pro svoji houževnatost, životnost a vynikající odrazové vlastnosti. Nejkvalitnější vytříděnou část z dodávek amerického hikoru prodáváme pod označením naší firmy Premium Hickory.

Evropský habr - ten se svými vlastnostmi velmi podobá americkému hikoru. Liší se od něj pouze nižší hmotností a životností (zhruba o 10%). Nejkvalitnější vytříděnou část z dodávek habru vytěženého v Evropě prodáváme pod označením naší firmy Premium Hornbeam.

Všechny materiály jsou speciálně sušeny na maximální vlhkost 7%. Námi vyvinutý sušící proces velice napomáhá zhutnění dřeva a tím i vytvrzení materiálů a zároveň podstatnému prodloužení životnosti paliček.


Originální Double finish povrchová úprava

Na paličky s hladkým povrchem aplikujeme naši originální dvojitou povrchovou úpravu. Účelem této úpravy je první vrstvou zpevnit materiál, ze kterého jsou paličky vyráběny, a druhou vrstvou ošetřit paličky tak, aby při hraní neklouzaly v rukách.


Precizní zpracování

Naše výrobky se vyznačují precizním zpracováním díky naší speciální CNC technologii, kterou jsme si sami vyvinuli. Tato technologie zaručuje přesné námi udávané parametry např. průměr paličky s tolerancí +-0,05mm, dále absolutně rovné, nijak neprohnuté paličky a dokonale hladký povrch.


Skvělá skladová dostupnost

Veškeré naše standardní výrobky držíme skladem, zásilky odesíláme druhý den po obdržení objednávky, nejpozději však do 10 pracovních dnů.


Paličky s vlastním potiskem

Na paličky Vám natiskneme Vaše logo, podpis apod. v několika nabízených barvách. Paličky s vůlastním potickem vyrábíme již od malých sérií a za velice příznivých cenových podmínek.


Paličky na zakázku dle parametrů zákazníka

Jako jedna z mála firem na světovém trhu vyrábíme také paličky na zakázku a to podle zadaných parametrů nebo dodaného vzorku. Tyto paličky vyrábíme také již od malých sérií a za velice příznivých cenových podmínek.


Inovace, vývoj

Neustále konzultujeme požadavky bubeníků s velice zkušenými profesionály. Testujeme i nepatrné změny např. ve vyvážení paliček a ty dále aplikujeme do našich výrobků. Jsme neustále otevřeni dialogům a diskuzím široké veřejnosti i odborníků.


Vstřícný přístup k zákazníkům

Maximálně se snažíme vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Heslo firmy BALBEX je odpovědět zákazníkovi vždy do 24 hodin.


PRODUKTY
Timbale 2
Premium Hikor
Kód: HITB2
199 Kč
Cena za pár
T2 - Medium
Kód: T2
395 Kč
Cena za pár
Fantastick Germany 5A
Hikor
Kód: HECG5A
599 Kč
Cena za set 5 párů
Floppy stick Fs5
Premium Bambus
Kód: FS5
349 Kč
Cena za pár
 
 
 
ÚVOD | PRODUKTY | FIRMA | PRODEJCI | KONTAKT | FIREMNÍ HRÁČI
NAJDETE NÁS: youtube      SDÍLET:
BALBEX © 2003-2010 | M. KUDEŘÍKOVÉ 1603, 256 01 BENEŠOV U PRAHY
DESIGN AND DEVELOPMENT © 2011 KOUSEK | CMS © 2010 GO-WEB.CZ
paypal